Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Куќа во Тетово
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Куќата се наоѓа во центарот на Тетово ,на ул.Јован Ончески бр.27, во близина на Стара градинка ,до кафулето Собрание. Куќата е реновирана, наместена, со парно греење на пелети, дворно место, гаража и шупа.
Цена по договор.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Куќи Вили

  Површина 200

  Катови 2

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Зухра Вела
Тетово
Е-маил ПОРАКА
070620723

 
Локација
ВИДЕНО: 111
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО