loading...

BMW 330

Број на оглас: 28340 | Објавен на: 10.01.2020 во 15:50


ЦЕНА: 4300 €


Опис

Se prodava bmw 330 napraven servis registrirano do Noemvri 2020 odlicna sostojba moze da se vide i proba vo sekoe vreme


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2007 
Километража:
250.000-260.000 
Марка:
BMW 
Модел:
330 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
3.0 
Потрошувачка-100km:
7.5L 

КОНТАКТ

Име:
Jasmina
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk