Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Shporet per Nxemje qendrore, 9/10 gjendja,
ЦЕНА: 1500 €
Вид на оглас: Се продава
6 Muaj i perdorur, gjendja 9/10,
I kompletuar me krejt pajisjet e nevojshme per tu lidhur direkt me nxemje qendrore,
Eshte momentalisht i montuar dhe funksionon perfekt.
100% Funksional, dhe i montuar nga mjeshtri me i mire ne rrethin e Struges.

E shes per arsye se dua te instaloj ne shtepi me Peleta.

Me kontaktoni ne whats app. Do jem deri ne 6 Janar ne Struge.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Бела техника и Апарати за домаќинство

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Anonim
Струга
Е-маил ПОРАКА
6504527551

 
Локација
ВИДЕНО: 98
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО