Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  ПРОДАВАM STAN STANOVI СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 49, 5
ЦЕНА: 699 €
Вид на оглас: Се продава
ПРОДАВАM STAN STANOVI СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 49, 50, 70 M2 BANES BANESA
ПРОДАВАМ СТАНОВИ во комплексот Набизи ,100 метра од плажа, 49, 50, 70 m2 За по детални информаци контактирајте го Меџит ++389 70232876 Е маил coma722@gmail.com

SHES BANES BANESA NË STRUGË 49, 50, 70 M2
SHES BANESA në kompleksin Nabizi, 100 metra nga plazha, 49, 50, 70, m2 Për infromata më të detalizuara kontaktoni Mexhitn ++389 70232876 E mail coma722@gmail.com
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 50

  Катови

 Соби 2

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Mexhit Coma
Струга
Е-маил ПОРАКА
00389 70 232876

 
Локација
ВИДЕНО: 85
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО