Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  GOLF 5. 20 TDI
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
20 TDI 16V.140KS.
KLIMATRONIK.TEMPOMAT.
SENZOR ZA DOZD.
ELEKTRIKA NA SITE STAKLA.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2005

  210.000-220.000

  Марка VW Volkswagen

  Модел Golf

  Рачен

  Шасија Седан

  Дизел

  Мотор 20 TDI 16V

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Gorgi
Струмица
Е-маил ПОРАКА
078344765

 
Локација
ВИДЕНО: 129
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО