Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Citroen xsara 1.4
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Ne sprodava citroen xsara 1.4 benzin ful oprema so 4 zimski gumi kolata e bes dopolnitelni vlozuvana moze i zamena za zamena 1500e
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1999

  250.000-260.000

  Марка Citroën

  Модел Xsara

  Рачен

  Шасија

  Бензин

  Мотор 1.4

  Потрошувачка -100km6.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Ivica
Велес
Е-маил ПОРАКА
075542113

 
Локација
ВИДЕНО: 161
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО