Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Nov stan 61m² kaj Ohridska banka i pazarot
ЦЕНА: 1200 €
Вид на оглас: Се продава
Prodavsm nov i juzen stan od 61m² kaj Ohridska banka i pazarot. Stanot e vo nova zgrada, na 2 kat
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 61

  Катови 2

 Соби 3

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Meri
Охрид
Е-маил ПОРАКА
75202190

 
Локација
ВИДЕНО: 334
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО