Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Masaza078469665...
Цена: По договор

Vip Masazi Tranny +389765506...
Цена: По договор

Trans Masaza 077642494 Vip-d...
Цена: 3000 MKD

...
Цена:

...
Цена:
  Nov stan 38m² kaj Ohridska banka i pazarot
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Prodavam stan od 38m² kaj Ohridska banka i pazarot so edna spalna. Stanot e vo nova zgrada, na 2 kat i se prodava opremen
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 38

  Катови 2

 Соби 2

 Тип Продавање

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Meri
Охрид
Е-маил ПОРАКА
75202190

 
Локација
ВИДЕНО: 576
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО