Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  POVOLNO,, STAN od 51m2 , 36000evra
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se prodava stan so vkupna stanbena povrshina 51m2,balkon 9m2 i podrum 6m2. Stanot e na 4ti kat(potkrovlje) so edna spalna soba + 1 soba (gardarober).
Moznost za zakup na parking prostor .
Cist Imoten List.
Gledanje na stanot po dogovor.

Cena: 36.000 evra + 3%danok na prenos
Se naogame vo blizina na Tinexot vo Vlae2.

Kontakt tel: 077/866-841
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 51

  Катови 4

 Соби 3

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Moja
Скопје
Е-маил ПОРАКА
077/866-841

 
Локација
ВИДЕНО: 591
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО