Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Prodavam pasat
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Kolata e vo odlicna sostojba so kozen enterier i ful oprema.
Tel za kontakt 078/447-450
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1996

  410.000-420.000

  Марка VW Volkswagen

  Модел Pasat TDI

  Рачен

  Шасија Седан

  Дизел

  Мотор

  Потрошувачка -100km5.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


pasat
Струга
Е-маил ПОРАКА

 
Локација
ВИДЕНО: 275
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО