Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  BMW 325TDS odlicna sostojba
ЦЕНА: 1800 €
Вид на оглас: Се продава
Prodavam dobro zacuvano BMW 325tds, dizel, 150ks, 105kw, 240000 realni km, registrirano do 09.07.2020. Vo cenata spaga I 2 novi predni amortizeri i set lamela koi momentalno nema potreba da se smenat. za poveke info na 078410732
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

 

  Марка BMW

  Модел 325tds

 

  Шасија

  Дизел

  Мотор 2.5

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Dimce Dimov
Велес
Е-маил ПОРАКА
078410732

 
Локација
ВИДЕНО: 167
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО