Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Ford Focus
ЦЕНА: 5590 €
Вид на оглас: Се продава
Ford Focus 1.8tdci 115ks. 2011g. Kupen od mida skopje redovno servisiran (servisna kniska) pominato 159000km. Registiran do 10.2020g.
Zimski gumi. air bag x6, abs+mba, el. na retrovizori, el. na stakla, radio CD player AUX priklucok, komandi na volan, tempomat, svetla za magla, klima, bord kompjuter..
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

 

  Марка Ford

  Модел Focus

 

  Шасија

  Дизел

  Мотор 1.8 tdci 115ks

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Ford
Охрид
Е-маил ПОРАКА
075 557 288

 
Локација
ВИДЕНО: 363
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО