Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Se izdava stan
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se izdava stan pod kirija na prv sprat namesten pred sportskata sala biljanini izvori.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 49

  Катови 1

 Соби 2

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Tanja
Охрид
Е-маил ПОРАКА
078/352-948

 
Локација
ВИДЕНО: 262
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО