Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  renault scenic 2
ЦЕНА: 1.5 €
Вид на оглас: Се продава
renault scenic 1.6/83kw/16v. 2004g.el.prozori tempomat senzori na svetla senzori na brishachi avtomatska rachna kochnica zatemneti zadni stakla aluminiumski felni 16 cd.radio so komandi na volan za poveke info 078-253-201/ +viber/whatsapp
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2004

  230.000-240.000

  Марка Renault

  Модел scenic

  Рачен

  Шасија Миниван

  Бензин

  Мотор 1.6

  Потрошувачка -100km7.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


riste
Струмица
Е-маил ПОРАКА
078-253-201

 
Локација
ВИДЕНО: 136
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО