Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Audi A4 Avant 2.5TDi
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se prodava Audi A4 Avant 2.5 TDi 2004 kolata e uvezena od Avstrija vo 2012 i od togas ja koristam. Ima pominato 245 000 km, motor menuvac e vo super sostojba. Cena 3000 evra, imam prostor za dogovor. Registrirana e do 12.2019
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2004

  250.000-260.000

  Марка Audi

  Модел A4

  Автоматски

  Шасија Караван

  Дизел

  Мотор Diesel

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Vasil
Велес
Е-маил ПОРАКА
078398931

 
Локација
ВИДЕНО: 183
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО