loading...

Audi A4

Број на оглас: 27599 | Објавен на: 09.09.2019 во 11:48


ЦЕНА: 1 €


Опис

Se prodava
Audi A4 1.9 s-line
96kw 131ks 2001g
Tel.078519209


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
 
Марка:
Audi 
Модел:
A4 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.9 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Borce
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова