loading...

Prodavam

Број на оглас: 27518 | Објавен на: 30.08.2019 во 06:30


ЦЕНА: По договор


Опис

Registrirana do 02.07.2020 god. so zelen karton


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
 
Марка:
Opel 
Модел:
Zafira 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 dti 16 v 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Dejan
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk