Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Seat Ibiza 1.4 vo odlicna sostojba
ЦЕНА: 550 €
Вид на оглас: Се продава
Se prodava seat ibiza 1.4 mnogu dobar motor 2 novi gumi zimski Kolata Ima zabeleski po karoseriata
Moze I zamena moze I za delovi poveke info na tell 077582798
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 0

  490.000-500.000

  Марка Seat

  Модел Ibiza

  Рачен

  Шасија Мал Автомобил

  Бензин

  Мотор

  Потрошувачка -100km3.5L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Sasko
Струмица
Е-маил ПОРАКА
077582798
077582798

 
Локација
ВИДЕНО: 641
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО