loading...

kuka

Број на оглас: 27265 | Објавен на: 30.07.2019 во 15:31


ЦЕНА: По договор


Опис

se prodava kuka vo selo lipec kuka na 1 sprat so podrum kukata ima pomosni zgradi dvorno mesto i bavca(niva) cena po dogovor


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Куќи Вили
Површина:
100
Катови:
1
Тип:
Продавање

КОНТАКТ

Име:
mitko
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk