Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Се продава нива, во м.в Шорка, Велес
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Се продава нива, во м.в Шорка, Велес, која се граничи со асфалтиран пат, со површина од 2500м2. За повеќе информации јавете се на 075 490 449 - Димче.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Плацови Ниви и фарми

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Димче
Велес
Е-маил ПОРАКА
075 490 443

 
Локација
ВИДЕНО: 225
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО