loading...

Opel Corsa 1.0 2001 Benzin

Број на оглас: 27179 | Објавен на: 21.07.2019 во 21:17


ЦЕНА: По договор


Опис

Се продава Opel Corsa 1.0 2001 Comfort,5 врати. Регистрирана до 14.02.2019 година.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2001 
Километража:
100.000-120.000 
Марка:
Opel 
Модел:
Corsa 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Благој
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова