Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Se izdava sprat od kuka
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se izdava renoviran sprat od kuka
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 70

  Катови

 Соби 3

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Nikola
Струмица
Е-маил ПОРАКА
077745696
78646530

 
Локација
ВИДЕНО: 231
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО