loading...

Wv golf 6 tdi

Број на оглас: 27148 | Објавен на: 18.07.2019 во 01:12


ЦЕНА: По договор


Опис

Voziloto e na svajcarski tablicki
Vo extra sostojba
Voziloto do 25.07.2019 se naoga vo makedonija Kicevo
Tel kontakt 079211471
Vo cenata ima mnogu mala lufta


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2013 
Километража:
130.000-140.000 
Марка:
VW Volkswagen 
Модел:
Golf 6 karavan 
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
Караван 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.0 TDI. 140 ps 
Потрошувачка-100km:
5.5L 

КОНТАКТ

Име:
Arben
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова