loading...

Opel astra

Број на оглас: 27127 | Објавен на: 15.07.2019 во 06:34


ЦЕНА: По договор


Опис

Opel astra 1.7 dizel registrirana do mesec Maj 2020 g so zelen karton do Maj 2020, napraven servis, smeneto Filtri ulje kaisi plocki novi, novi gumi, Aluminiumski bandasi 16ki. Voziloto e vo odlicna sostojba

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2004 
Километража:
250.000-260.000 
Марка:
Opel 
Модел:
Astra 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.7 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
Jasmina
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk