Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  PARCELA NA SUPER LOKACIJA
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
SE PRODAVA POVOLNO PARCELA OD 3628mk.SPROTI INDUSTRISKATA ZONA SACEVO OD STRUMICA ODALECENO 5 km. A OD GLAVNIOT PAT OKOLU 15 m... INF SAMO NA TEL.BR.071850 189
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Плацови Ниви и фарми

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Blaga
Струмица
Е-маил ПОРАКА
071850189

 
Локација
ВИДЕНО: 189
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО