Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Prodavam dobro socuvana kola,garazirana,so full op
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Prodavam dobro socuvana kola so full oprema, garazirana,prv gazda
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2006

  80.000-90.000

  Марка Chevrolet

  Модел Epica LT

  Автоматски

  Шасија Седан

  Бензин

  Мотор 2500

  Потрошувачка -100km

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Vlatko
Тетово
Е-маил ПОРАКА
070992-859

 
Локација
ВИДЕНО: 302
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО