loading...

Daewoo Matiz

Број на оглас: 26905 | Објавен на: 16.06.2019 во 14:25


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava Daewoo Matiz 04 registrirana do noemvri novi gumi golem i mal servis mala gradska kola so klima koja raboti poveke informacii na tel 078/295-670


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2004 
Километража:
100.000-120.000 
Марка:
Daewoo 
Модел:
 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Aleks
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова