loading...

Citroen Xsara 1.4 benzin plin

Број на оглас: 26829 | Објавен на: 10.06.2019 во 11:42


ЦЕНА: 900 €


Опис

Citroen Xsara 1.4 benzin so atestiran plin 1998 godina 55kw registrirana do 8 mesec


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
Citroën 
Модел:
Xsara 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
Плин 
Мотор:
1.4 55kw 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Dimitar Stojkov
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk