loading...

Citroen Xsara 1.4 benzin plin

Број на оглас: 26784 | Објавен на: 01.06.2019 во 10:50


ЦЕНА: 1050 €


Опис

Citroen Xsara 1.4 benzin so atestiran plin vo dobra sostojba


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1998 
Километража:
230.000-240.000 
Марка:
Citroën 
Модел:
Xsara 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Плин 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
8.0L 

КОНТАКТ

Име:
Dimitar
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова