Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  restorant vo Radozda
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se izdava deloven prostor vo izgradba, vo selo Radozda, Struga.Prostorot e na prva linija, na samiot breg od ezeroto i e pogoden za restorant. Zainteresiranite moze da se javat na telefon za pokonkretni informacii.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Деловен простор.(Дуќан)

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


boge
Струга
Е-маил ПОРАКА
078 306 840

 
Локација
ВИДЕНО: 334
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО