loading...

bmw 325

Број на оглас: 26709 | Објавен на: 24.05.2019 во 22:19


ЦЕНА: По договор


Опис

bmw e36 325.. registrirano do krajot na godinata.. vo super sostojba....1500 evra


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
1996 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
BMW 
Модел:
325 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Седан 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.5 
Потрошувачка-100km:
7.5L 

КОНТАКТ

Име:
darko
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова