loading...

Пудлици црни- спремни за резервирање

Број на оглас: 26628 | Објавен на: 16.05.2019 во 23:37


ЦЕНА: 150 €


Опис

Se prodava mala francuska pudlicka stara 30 dena so pliseno crno vlakno koe ne se mitari i isto taka e naucena na domasni naviki, majkata i tatkoto se so odlicno pedigre i izlozben kvalitet.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Домашни Миленичиња

КОНТАКТ

Име:
Vlatko
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова