loading...

Massey ferguson 135

Број на оглас: 26590 | Објавен на: 12.05.2019 во 14:45


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava traktor massey ferguson135 vo odlicna sostojba ne koristen mnogu samo za sopstveni potrebi plus ima i plugovi i ralca cena po dogovor povelete vredi da se vidi


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Земјоделски и Шумски возила

КОНТАКТ

Име:
Bore
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова