Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Peugeot 406
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Kolata e registrirana so zelen karton do 8.2019 god.ima klima kozen enterier full oprema odlicni gumi redovno odrzavana
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2000

  310.000-320.000

  Марка Peugeot

  Модел 406

  Рачен

  Шасија Караван

  Дизел

  Мотор 2.0 hdi

  Потрошувачка -100km2.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Vanco
Струмица
Е-маил ПОРАКА
078800881

 
Локација
ВИДЕНО: 261
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО