loading...

Se prodava stan vo kicevo

Број на оглас: 26475 | Објавен на: 25.04.2019 во 12:47


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava stan vo crn bor kicevo info na 077 847 674


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Станови
Површина:
59
Катови:
1
Соби:
3
Тип:
Изнајмување

КОНТАКТ

Име:
Saso
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова