loading...

Prodavam Nisan x trail

Број на оглас: 26343 | Објавен на: 10.04.2019 во 20:39


ЦЕНА: По договор


Опис

Se prodava so dva para aluminski i metalni felni, novi gumi, kuka, model columbia, so mnogu oprema, uvezen od Svajcarija.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2006 
Километража:
210.000-220.000 
Марка:
Nissan 
Модел:
X trail 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Теренско 4x4 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
2.2 dci 
Потрошувачка-100km:
7.0L 

КОНТАКТ

Име:
Orce
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова