loading...

206 cc

Број на оглас: 26096 | Објавен на: 12.03.2019 во 08:58


ЦЕНА: По договор


Опис

Peugeot 206 cc 1.6 benzin 2002 god na stranski tabi mnogu socuvano napraven kompleten servis ful oprema .koza greaci na sedista klimatronik tel:071/279-776


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Peugeot 
Модел:
206 cc 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Купе 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.6 
Потрошувачка-100km:
6.0L 

КОНТАКТ

Име:
206 cc
Град:
Кочани
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk