Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  SE PRODAVA MERCEDES C200 CDI 122ks, AVANGARDE FULL
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
KOLATA E UVEZENA OD HOLANDIJA
CARINETA SO PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
MERCEDESOT E KOMPLETNO PROVEREN I E VO TOP SOSTOJBA
INFORMACII NA TELEFON: 071-906-905
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 2005

  190.000-200.000

  Марка Mercedes-Benz

  Модел C200

  Рачен

  Шасија Седан

  Дизел

  Мотор

  Потрошувачка -100km5.0L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Vane
Струмица
Е-маил ПОРАКА
071906905

 
Локација
ВИДЕНО: 360
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО