loading...

SUZUKI SX4 4x4 1.9 DDIS ---PRODADENO

Број на оглас: 25954 | Објавен на: 30.04.2019 во 13:17


ЦЕНА: 5400 €


Опис

Se prodava Suzuki SX4 4x4 1.9 DDIS
Vo odlicna sostojba, redovno servisirano i odrzuvano.
Registrirano do: 07/2019 god.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
Километража:
 
Марка:
Suzuki 
Модел:
SX4 
Менувач:
 
Шасија:
 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
 
Потрошувачка-100km:
 

КОНТАКТ

Име:
Igor Joleski
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова

https://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk