Pazar5 Бесплатен огласникloading...

Se prodava

Број на оглас: 25877 | Објавен на: 11.02.2019 во 19:42


ЦЕНА: 2500 €


Опис

Kolata e vo odlicna sostojba.
Cenata moze i po dogovor.


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2003 
Километража:
100.000-120.000 
Марка:
Ford 
Модел:
Focus 
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Дизел 
Мотор:
1.8 tdci 
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
Aleksandra
Град:
Гевгелија
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова