Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Opel Corsa
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se prodava Opel Corsa
Povekje informacii na 078348753
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1996

  210.000-220.000

  Марка Opel

  Модел Corsa

  Рачен

  Шасија Мал Автомобил

  Бензин

  Мотор 1.4

  Потрошувачка -100km4.5L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Tamara
Пробиштип
Е-маил ПОРАКА
078348753

 
Локација
ВИДЕНО: 423
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО