Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Xbox 360 + kinekt i igri
ЦЕНА: 10 MKD
Вид на оглас: Се продава
Prodavam Xbox 360 so igri, kinect so dva dzoijstici igrite mozat da se prodadat i posebno

Xbox 360 + kinekt= 10 000

Gta 5 - 1000
Naruto Ultimate Ninja Storm Generations - 700
L.A Noire - 900
Red Dead Redemption - 1000
Fifa 16 - 600
Splinter Cell Conviction - 800
Assassin's Creed III - 900
Up - 600
Kinect Sports - 1000
Yoostar 2 In The Movie - 1000
Just Dance 2016 - 900
Zumba Fitness - 600
Kinect Adventures - 700
Call Of Duty Ghosts - 800
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Играчки Конзоли и додатоци

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Bozidar
Струга
Е-маил ПОРАКА
078 895 007

 
Локација
ВИДЕНО: 663
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите
Baner VoD Strefa© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО