loading...

Opel Astra

Број на оглас: 25714 | Објавен на: 28.01.2019 во 11:26


ЦЕНА: По договор


Опис

Hitno
Opel astra 1.4 16v benzin
So rebrast kais
2000 god
Reg
Servisirana
Cena inbox
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2000 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Opel 
Модел:
Менувач:
Рачен 
Шасија:
Хачбек 
Гориво:
Бензин 
Мотор:
1.4 16v  
Потрошувачка-100km:
4.5L 

КОНТАКТ

Име:
Goran
Град:
Кичево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обноваhttps://ko-fi.com/StreamAlerts/Overlay?UserKey=sa_c7817422-d412-4d2b-985f-e4d95e8cd5ed&handle=pazar5mk