Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Se prodava ford modeo karavan
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Se prodava ford mondeo
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Автомобили

  Година 1994

  20.000-30.000

  Марка

  Модел Ford mondeo karavan

  Рачен

  Шасија Караван

  Дизел

  Мотор 1.8

  Потрошувачка -100km5.5L

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Husein
Струмица
Е-маил ПОРАКА
076703008

 
Локација
ВИДЕНО: 354
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО