Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА
loading...
loading...

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  PROCESORI PENTIUM 4
ЦЕНА: 200 MKD
Вид на оглас: Се продава
Prodavam procesori za 200 denari od parce
Specifikacija na procesorite:
Intel® Pentium® 4 Processor 1.70 GHz, 256K Cache, 400 MHz FSB Socket 478
Intel® Celeron® Processor 1.70 GHz, 128K Cache, 400 MHz FSB Socket 478
Intel® Celeron® D Processor 315 256K Cache, 2.26 GHz, 533 MHz FSB
Intel® Pentium® 4 Processor 1.60 GHz, 256K C
Intel® Pentium® 4 Processor 1.80 GHz, 256K Cache, 400 MHz FSB Socket 478

loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Делови за Компјутери и додатоци

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Anonimus
Скопје
Е-маил ПОРАКА
076490533

 
Локација
ВИДЕНО: 696
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО