loading...

prodavam

Број на оглас: 25394 | Објавен на: 10.12.2018 во 20:42


ЦЕНА: 4300 €


Опис

4 нови гуми петлас 215 x 65 x 16 , сменето ланче на моторот со цел сет затегачи и пумпа


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Автомобили
Година:
2002 
Километража:
190.000-200.000 
Марка:
Suzuki 
Модел:
grand vitara 
Менувач:
Автоматски 
Шасија:
Теренско 4x4 
Гориво:
Плин 
Мотор:
2.5 
Потрошувачка-100km:
9.5L 

КОНТАКТ

Име:
Бојан
Град:
Виница
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова