Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Се издава простор
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Се издава простор за живеење од 45м2
Информации после 17ч.бр тел. 078 350 508
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Станови

  Површина 45

  Катови 1

 Соби 2

 Тип Изнајмување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


borkica
Струмица
Е-маил ПОРАКА
078 350 508
-1

 
Локација
ВИДЕНО: 377
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО