Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Trosed i dvosed
ЦЕНА: По договор
Вид на оглас: Се продава
Продавам тросед и двосед, двете со кутии за постелнина и механизам за пуштање, може да се користат за спиење.
Димензии:
Тросед 190/100, површина за спиење 190/170;
Двосед 130/100, површина за спиење 190/100.
Локација Тетово.
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Мебел Инвентар и Уредување

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Анастасија
Тетово
Е-маил ПОРАКА
075232262
076547774

 
Локација
ВИДЕНО: 484
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО