Pazar5 Бесплатен огласник
Poluprikolka Fliegl SDS 380, 2004

Број на оглас: 24806 | Објавен на: 05.10.2018 во 03:40


ЦЕНА: 6250 €


Опис

Ремаркето е в отлично състояние и се намира в Първомай,Пловдив, България. За повече информация : +359899172888


ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ


Kaтегорија:
Тешки воз. Комбиња Виљушкар

КОНТАКТ

Име:
Слави Качаров
Град:
Делчево
Телефон:
Социјален контакт


БРЗА ПРОДАЖБА


Алатки


Премиум


Обележно


Брза продажба


Топ три


Автоматска обнова