Најави се ¦ Регистрирај се
Контакт ¦ Маркетинг ¦СИТЕ ОГЛАСИ
ВНЕСИ ОГЛАС
OГЛАСИ ЗА РАБОТА
VIP УСЛУГИ
ПРОДАВНИЦА


loading...

Ние нудиме студ...
Цена: €

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:

...
Цена:
  Apple iPhone X 256GB me garanci
ЦЕНА: 455 €
Вид на оглас: Се продава
Një markë e re, e papërdorur, e pa hapur, e padëmtuar Apple Iphone X në paketimin origjinal.

Rrjeti: I hapur

Karakteristikat: 4G Data Capable, 4G Data Capable, Bluetooth Enabled, GPS, Internet Browser, Wi-Fi kapacitet Kapaciteti: 256GB

Statusi i bllokimit: Rrjeti i hapur

Në kutinë

- Apple iPhone X SIM pa leje

- Kabllo USB

- Ngarkues

- Kufje

Na kontaktoni tani!

Whatsapp: Celular: +1 (701) 428-1270
E-mail: urtechhouse@gmail.com
loading...

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
VIP АЛАТКИ ЗА БРЗА ПРОДАЖБА 
 КОНТАКТ 
  Kaтегорија Мобилни телефони Таблети

Автоматска обнова


Премиум


Обележно


Топ три


Брза продажба


Yursi
Тетово
Е-маил ПОРАКА
17014281270

 
Локација
ВИДЕНО: 2807
 
Препорачај на пријател

 Измени и обнови оглас

 Избриши оглас

Избегнување на измамите© 2014-2018 
ТРГУВАЈ БЕЗБЕДНО - 16+ 
ПРИЈАВИ ПРОБЛЕМ - ИНФО